!!

Внимание, внимание! Жалюзи оптом по всей Украине! на www.misters.com.ua

Дорогие гости! Если вам надоело смотреть это объявление, предлагаем зарегистрироваться на нашем форуме!

Автор Тема: Помер Макробрахіум. В чому може бути причина?  (Прочитано 1792 раз)

Оффлайн Reporter

• Продвинутый
  • Country: ua
  • Благодарность +39/-1
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы

Історія якась дивна трапилась із макром... Жило у мене в 50 л. трійко цих "тваринок" два самці і одна самка. Один самець був удвічі більший за суперника тож регулярно можна було спостерігати, як хлопята грають у "дожени мене противний". Бігали вони так з пів року всі були живі здорові, клешні на місці. Самка при цьому регулярно вагітна і у хащах повно малечі.

Аж десь тиждень тому дивлюсь, а у домінуючого самця немає клешні. Ну, думаю: щож ти, братику, такий здоровий, а п....и отримав? Здоровань особливо з цього приводу не переживав, бігав собі далі, та й клешня почала відростати нова потроху.

Я вже було почав запасатись чіпсами на бій - реванш, але буквально вчора помітив, що напіввідросла клешня макра счезла без сліду, а ще буквально через якихось 5 хвилин неони почали носитися із другою здоровою клешнею!!!! Хтось так стрімко і безжалісно порвав головного хижака, що я просто в шоці! Макр при цьому був живий, лазив, як завжди, вишукував щоб поїсти. Вигляд, правда у нього був жалюгідний, без клешень, із пообгризяними вусами...

І от сьогодні ввечері він забився у куток акваса і затих...

От після цього всього в мене питання: ЩО ЦЕ БУЛО? Купив цього самця я ще мальком, тож вік його ледь більше півроку і здох він явно не від старості :) Те, що його міг так "обробити" суперник я слабо вірю... бо бігали вони завжди у строгому порядку :) Хвороба? Якщо чесно, то в мене таке враження, що це він сам себе так... Річ у тім, що живність я тримаю впроголодь, тобто годую через день. Міг він таке з собою з голодухи вчинити???  А може баба? Самка, до речі, попалась кровожерлива і тричі попадалась за перетравлюванням неонів...

« Последнее редактирование: 29 Январь 2012, 19:32 от Reporter »

Оффлайн Danio

• Профессионал
  • Благодарность +83/-5
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы

САмки з самцями тільки коли спарюються,то разом.А так вони завжди ховаються. Самці гублять клешні коли начинають виясняти хто сильніший- це так по природі в них. Сам себе він не підвішав за мотузку ,а з голодухи можуть гибнути. Криветки ці -хижаки. Тому головна їда їхня -живий або морожений корм,їдять і сухі -но якщо немає того що потрібно, то мусять.Ще їм обовязково потрібна аерація і підміна води.

Оффлайн Boyarin1968

• Профессионал
  • Благодарность +27/-0
  • http://satbiling.com/register.php?partner=12660
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы

Reporter,  сильніший схавав слабшого...якщо скидає панцир стає дуже вразливим.Тому добре мати хованок багато щоб пересидіти ,а можливо  ти добавляв хеллат заліза ??? це для них отрута,провірено в своєму аквасі.
А взагалі люблять чисту воду ,хованки,поїсти смачненько(даю таблетки для анцитрусів) та насичену воду киснем

Оффлайн Reporter

• Продвинутый
  • Благодарность +39/-1
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы

Хімії не лив, хованок, і правда поки не дуже, акваріум нещодавно запущений. Я теж схиляюсь, що його просто "підловили" після линьки. В мене тут скоро взагалі йоханий бабай почнеться... по закуткам никається з десяток молодняка, намічається епічне побоїще. Нікому макрів не треба? Може тетрадон розрулить трохи? Барбуси не впорались )))))))))))) 
« Последнее редактирование: 30 Январь 2012, 23:36 от Reporter »

Поиск